• Home
  • שלום, אורח (הרשמה)
  • שם משתמש:
  • סיסמא:

כעת מחוברים 0 משתמשים ו2 אורחים


הורדות

חפש הורדה:

פיפא 2009 -

4.2

פלישת התרנגו

3

מסנג'ר 9

0

סגירת שטחים

3.7

אייסי טאוור

5

וינראר 3.71

3.7

אדובי: נגן פ

0

יורו 2008 -

3.3

רולר קוסטר ט

5

Command and Conquer 3: Tiberium Wars Demoתאריך הוספה: 14:15:12, 28/04/08
נוסף ע"י: biki
קטגורייה: אסטרטגיה
הורדות: 418
תגובות: 0

שנת 1995 חשפו ה-NOD את הטיבריום לעיני כל, תוך שהם מאשימים את אירגון ה-GDI העולמי כאחראי לטיוח ולניסיון ההסתרה, התוצאה לא איחרה לבוא ודעת הקהל העולמית החלה להתפצל לשניים - האזרחים שמאמינים ל-NOD והאזרחים שבוטחים בכוונות ה-GDI. כך מתחיל לו סיפור הרקע של משחק ההמשך לאחד ממשחקי האסטרטגיה הפופולריים ביותר שהיו אי פעם - Command & Conquer. עכשיו החליטה EA LA שהגיע הזמן להחיות את הסידרה על כל מורשותיה כולל קטעי וידאו של שחקנים בשר ודם (תודו שהתגעגתם)!

תחילת המשחק בשנת 2047, 52 שנה עברו מאז אותו אירוע בו חשפו ה-NOD את הטיוח של ה-GDI (זו גם השנה ש-C&C המקורי יצא וחשף את שחקני המחשב למשחק אסטרטגיה מהיר ומשובח שנחשב כיום לאבן דרך) והעולם כעת הוא מקום מסוכן! לא בגלל העימותים בין ה-NOD ל-GDI, אלא בגלל הטיבריום, אותו חומר מסוכן שמתפשט כמו וירוס על שטח כדור הארץ תוך שהוא יוצר קרינה, קרינה שכזכור לנו טוב מאד ממשחקי העבר מסוכנת לבני אדם. 52 שנה הם הרבה זמן לטיבריום הקטלני שמתפשט בקלות והתוצאה היא שכדור הארץ מקוטלג כעת לשלושה אזורים שונים שמצביעים על חומרת הקרינה בהם: האזור האדום שכולל כ-20% משטח כדור הארץ - אזור רווי קרינה ורעיל לבני אדם, עמוס טיבריום ושבו אסור לבני האדם להתגורר, האזור הצהוב שכולל כ-50% משטח כדור הארץ - אזור בעל קרינה פחותה אבל עדיין מסוכנת שמחייבת חליפות מגן בין היתר, באזור הצהוב שוכנים כ-80% מהאוכלוסיה, אוכלוסייה מוכת עוני שאוהדת את ה-NOD בעיקר בזכות אותם משלוחי מזון ומצרכים חיוניים שאירגון NOD דואג לספק להם כל הזמן, והאזור הכחול שמהווה את 20% השטח שנותר - אזור נקי מקרינה שמכיל את ה-GDI וכמובן את 20% האוכלוסיה הנותרת. ה-GDI שנהנה כרגע משקט מתוח בינו לבין ה-NOD עוסק בחקר של הטיבריום, איך לפרקו ולנטרלו וכך להשיב את כדור הארץ למצבו הקודם, לרוע המזל רצון זה מתנגש בתוכניות של ה-NOD שרואים בטיבריום משהו משיחי שקשור למנהיגם קיין (Kane) וכך במרץ 2047, כדור אש אטומי שמשוגר לעבר תחנת החלל פילדלפיה, שחגה במסלול סביב כדור הארץ, מנפץ אותה לרסיסים אטומיים שיורדים כגשם על כדור הארץ וברגע אחד כל כוחו הצבאי של ה-GDI מתנפץ, ה-NOD שתכננו רגע זה בקפידה, תוך גיבוי מרוב אזרחי כדור הארץ פותחים במתקפה מסיבית בכל רחבי הגלובוס על מתקני ה-GDI באשר הם. ה-GDI לא ערוכים למתקפה של הכוחות המיוחדים של ה-NOD (ה-Black Hand) בלווית פלוגות פאנטיות שמשתמשות בנשקים מתקדמים, וכל הנתונים מצביעים על כך שאירגון ה-GDI עומד להיעלם סופית מהעולם. כאן אנחנו נכנסים לתמונה כמפקדים אמיצים שמצליחים להשיב את המורל והתקווה לכוחות ה-GDI, להדוף את המתקפה העכשווית ובזאת מתחילה לה מלחמת הטיבריום השלישית.

EA כהרגלם לא חסכו במאמצים, וביחד עם חוקרי MIT, המציאו תנ"ך שלם שמבוסס על עקרונות אמיתיים שמסביר את הליך התפשטותו של הטיבריום, כולל איך הוא משתלט על חומרים אחרים, לומד להכיל אותם ובו בזמן מייצר קרינה מסויימת מתוך כמה סוגי קרינה אפשריים. המנוע של המשחק ישתמש במנוע ה-SAGE, אותו מנוע שהניע את LOTR: BFME II לאחר שעבר עוד כמה שינויים ושיפורים גרפיים שמטרתם להעצים את חווית המשחק - תנועת המים מתחת למסוקי האורקה, השתקפות האור מהחליפות של החיילים, נזק למבנים, עשן, פיצוצים וגם השפעות מזג האוויר. באותה מידה עובד צוות הפיתוח על שיפור האינטליגנציה המלאכותית של המחשב כך שיוכל למצוא את מסלולו מנקודה לנקודה בקלות בלי להיתקע או להתעכב, כמו גם להתאמה לסיגנון של השחקן, בין אם השחקן אוהב לבצע התקפות מהירות (מה שנקרא Rush) או אוהב להתבצר (נקרא Turtuling) יתאים המשחק את עצמו אליו.

עם תחיה מחודשת של משחק אסטרטגיה מהיר וקטלני, עם אחד מהנבלים האהובים ביותר על כולם, עם חזרה של יחידות אהובות כגון מסוקי אורקה, טנקים מסוג ממות' והטנקים הנעלמים של ה-NOD כמו גם יחידות חדשות שכוללות רובוטים (Gotta love those Mechs), הגרפיקה כבר בשלב ראשוני זה של פיתוח המשחק פשוט מדהימה ואין ספק שאני הולך לחוות את המשחק בצורה הכי אישית שאפשר. אסור לשכוח גם שלמערכה נוסף צד שלישי וחסוי שבעת כתיבת שורות אלה אין עליו שום פרטים. את הצד שלישי נוכל לשחק רק אחרי שנסיים את המשחק גם עם ה-NOD וגם עם ה-GDI, מי הצד הזה יהיה? האם אלו יהיו המוטנטים מ-Tiberian Sun? האם אלו חייזרים? או שמא החיות החליטו שנמאס להן מבני האדם ההרסניים והן עכשיו נוקמות (אוגר מוטנטי .... אימאלה)? כל זאת ועוד נגלה כשהמשחק יואיל להפציע על המחשבים בביתנו, ועד אז אשאיר אתכם עם תמונת הסיום של הסרט שהוצג ב-E3: המצלמה מתרחקת אט אט וכדור הארץ מוכה החורבן וההרס נפרש לפנינו במלוא הדרו, ואנו שומעים את המילים הבאות מהדהדות בראשנו "And then, they came" ...

להורדה לחץ כאן
דירוג הורדה:   (ע"י 1 משתמשים)  
   תגיות:
תגובות להורדה זו פורסמו 0 תגובות

כל הזכויות שמורות 2010 © לפורטל בומבה - פורטל הכיף והנוער של ישראל! אצלנו בפורטל תמצאו את כל הדברים הכי כיפים שפורסמו ברשת.
משחקים חדשים ומגניבים שרק עכשיו יצאו, סרטונים מצחיקים ומטורפים ועוד שפע של הפתעות מדליקות שיעשו לכם קצת כיף במהלך היום.